Eros

Versace uvedl na trh vůni pro muže – Eros inspirovanou a hluboce spojenou s řeckou mytologií. Cílem tohoto vydáni je odhalit a uvolnit vášeň a touhu. Vůně byla pojmenována po řeckém bohu lásky a synovi bohyně Afrodity – Eros. Inspirace čerpající ze starověkého Řecka trvá od doby, kdy Gianni Versace zavedl módní impérium a vzal bohyni Medúzu jako symbol značky, aby ozdobila řadu produktů, mezi nimi i nový flakon pánské vůně Eros.

Parfém Eros je první v uplynulých pěti letech, který je zaměřen na muže. Touhou Donatella Versace bylo, aby vůně zapadla do konceptu značky Versace a vylíčila tak styl, význam dlouhodobého designu, kvality a popularity. „Eros je skutešné DNA domu Vercase.“ říká Donatello. " Motiv Řecka nás donutil přemýšlet o antickém Řecku, starověku a mytologii, zatím co tyrkysová barva představuje Středozemní moře. To je Versace!"

Eros byl vytvořen Aurelien Guicharda z Givaudan a byl vyhlášen svěžím, dřevitým a lehce orientálním parfémem. Vůně obsahuje mátový olej v kombinaci se zeleným jablkem a italským citronem. Teplo zajišťuje tonka smíchána spolu s venezuelským ambroxanem a květem pelargónie.

Flakon této nové vůně pro muže Eros je vytvořen ze skla tyrkysové barvy s hlavou Medúzy umístěné na tělě i na jeho vrcholu. Vůně je k dispozici spolu s doprovodnými parfémovými výrobky pro péči o tělo. Tváří této kampaně je Brian Shimansky. Vůně měla premiéru na TFWA 2012 v Cannes.

více

Konzistence
Balení
Filter öffnen

Nalezeno 13 produktů
Post your comment

Profi-parfémy.cz