Ricardo Ramos

Parfémový dům vůní Ricardo Ramos založil kolumbijský parfumér a návrhář Ricardo Ramos. První kontakt s parfémovým průmyslem začal před více než dvaceti lety v laboratořích Quest Int, poté se participoval na vývoji vůní v Givaudan v Paříži a pokračoval v laboratořích MG International v Istanbulu. Touto dlouhou cestou ho provedl jeho skvělý životní přítel, parfémový mentor kolumbijského původu, senior parfumér Jorge Lee.

Parfémové znalosti a zkušenosti doplňuje rozsáhlými cestami po celém světě za poznáním přírodních surovin pro parfémový průmys a jejich zpracováním.

Ramos jako oděvní návrhář klasické francouzské školy debutoval v barcelonském Pasarela Gaudí Young Creators a během své módní kariéry se účastnil týdnů módy z Berlína, Barcelony, Londýna, New Yorku atd. Také představil kolekce na symbolických místech, jako je Design Museum of London, Kunstgewerbemuseum v Berlín, CCCB Barcelona a Castillo de San Felipe v Cartagena de Indias. Jeho práce módního návrháře se nachází v archivech muzeí v Nizozemsku, Německu, Polsku a Antoni de Montpalau Catalan Fashion.

V posledních několika letech se jeho profesionální činnost více věnuje světu vůní. Parfumér Ricardo Ramos také pracuje jako konzultant ve spolupráci s parfumérem Jorgem Lee a společně vyvíjí vonné kompozice na míru pro soukromé klienty.

Řadu Ricardo Ramos Perfumes de Autor najdete ve specializovaných prodejnách v Londýně, Berlíně, New Yorku, Barceloně, Praze, Bukurešti, Sorrentu a Istanbulu.

více

Pohlaví
Vůně
Rozbalit filtr

Nalezeno 6 značek

Al Misk

1 variant

2 800,00 Kč

Deminiche Agar Ahalim

1 variant

1 870,00 Kč

Deminiche Mangoe Khus

1 variant

1 910,00 Kč

Deminiche Sandal Koti

1 variant

1 870,00 Kč

Morayma

1 variant

2 600,00 Kč

ZamBra

1 variant

2 200,00 Kč

Unique

Post your comment

Profi-parfémy.cz