Acqua di Gioia

Dámský parfém Armani Giorgio Acqua di GIOIA je osvěžující a sladká zároveň. Pokud hledáte parfém nevtíravý, přitom výrazný a uklidňující ja tu právě pro vás. Buďte vyzývavá a vzpomeňte si na procházky po pláži na prosluněném pobřeží.

Acqua di GIOIA vás nadchne hned ze začátku svým svěžím složením díky mátě peprné a šťavnatému citrónu. V srdci objevíte pivoňku a nevinný jasmín okořeněný červeným pepřem. Perfektní sladkou tečkou je cukrová vůně s kapkou viržinského cedru a labdana.

Ponořte se na plno do vůně smyslnosti a neodolatelné ženskosti a objevte v sobě magickou přitažlivost vonící po moři. Vraťte se do slunečných dní v jakémkoli ročním období a každá vteřina vás bude těšit.

Dopřejte si únik do neposkvrněné přírody kdykoliv vás napadne a oslňte své okolí vůní tohoto luxusního parfému. Flakón z průzračného skla s elixírem v barvě moře v sobě skrývá vůni svobody, přírody a netušených možností.

Armani Giorgio Acqua di GIOIA je středně intenzivní vůně středně dlouhé výdrže. Osvěžující tóny perfektně vyniknou při denním nošení v období od jara do léta.

více

Rozbalit filtr

Nalezeno 4 produktů
Post your comment

Profi-parfémy.cz