Affinessence

Affinessence je exkluzivní značka parfémů založená francouzskou umělkyní a vášnivou milovnicí vůní Sophie Bruneau. Po 25 letech zkušeností v parfumérském a kosmetickém průmyslu se rozhodla vytvořit svou vlastní řadu parfémů, která se zaměřuje na základní tóny, tedy ingredience, které tvoří páteř každé vůně. Její kolekce, která zahrnuje směsi nejcennějších přírodních ingrediencí, oslovuje milovníky parfémů po celém světě.

Vůně Affinessence jsou výsledkem pečlivě navrženého procesu, který respektuje odborné dovednosti parfumérů a jejich umělecké cítění. Každý parfém nabízí prvotřídní kvalitu a jedinečný podpis, který vytváří neopakovatelný zážitek pro nositele. Elegantní balení z leštěného exotického dřeva, spolu s možností zabalit parfém do kašmírového obalu, podtrhuje luxusní povahu značky.

Značka Affinessence je věnována těm, kteří hledají opravdovou kvalitu, emocionální hloubku a jedinečnost ve světě parfémů. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí nechat vyslovit své srdce a smysly prostřednictvím vů­ně.

více

Vůně
Rozbalit filtr

Nalezeno 4 značek

Cedre-Iris

1 variant

2 800,00 Kč

Musc Ambre Gris

1 variant

4 500,00 Kč

Patchouli-Oud

2 variant

3 000,00 Kč - 4 500,00 Kč

Vanille Benjoin

1 variant

4 800,00 Kč

bannerkategorie

Post your comment

Profi-parfémy.cz