Jsme tu pro Vás již 20 let!
Více než 10 000 produktů skladem
Zboží odesíláme do 24h
Nejlepší ceny na trhu
Jacomo Le Parfum EDP 100 ml W
Dámská parfémová voda
Parfém Le Parfum od Jacomo je květinově dřevitě pižmová vůně pro ženy. Le Parfum byl uveden na trh v roce 2014.
Hlavní tóny zahrnují broskev, bergamot a mandarinku, které dodávají vůni svěžest a ovocný nádech. Tyto úvodní tóny přinášejí energii a živost, ideální pro začátek dne.
Srdce vůně tvoří růže a jasmín, které přinášejí bohaté a opulentní květinové akcenty. Tato kombinace květinových tónů vytváří sofistikovanou a ženskou kompozici, která zaujme svou elegancí a jemností.
Základní tóny jsou tvořeny vanilkou, pižmem a santalovým dřevem, které dodávají vůni hloubku, teplo a smyslnost. Tyto tóny zajišťují dlouhotrvající a příjemný zážitek, který vás bude provázet po celý den.
Le Parfum je ideální volbou pro ženy, které hledají moderní a osvěžující květinově dřevitou vůni s pižmovým charakterem. Tento parfém je perfektní pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat trvalý dojem.
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíJacomo, renomovaná značka ve světě parfémů, spojuje umění, vášeň a inovaci, aby přinesla jedinečné vůně, které oslavují individualitu a osobnost. S historií sahající až do sedmdesátých let minulého století se Jacomo stala symbolem kreativity a smyslnosti v rámci světa vůní. Značka si zakládá na tom, že vytváří vůně, které nejsou jen příjemné, ale také provokativní. Jejich parfémy Vás zavedou na cestu smyslnosti, která se prolíná s Vaší osobností a zanechává za sebou jedinečný dojem. Každá vůně Jacomo je jako cestování do světa snů, ve kterém vůně hrají klíčovou roli.
Složení
| Hlava | broskev, bergamot, mandarinka |
| Srdce | růže, jasmín |
| Základ | vanilka, pižmo, santalové dřevo |
Vlastnosti
| Výdrž | |
| Projekce | |
| Příležitost | denní |
| Pro koho? | Dámské |
| Roční období | jaro |
| Druh vůně | dřevitá, květinová, pižmová |
| Rok vydání | 2014 |
| Řady | Le Parfum |
| Použití | Parfémová voda |
| Balení | s celofánem |
| Odpovědná osoba | Jacomo, Avenue Strassburger, Deauville, 14800, FR, +33231146464, probert@jacomo.com |
| Doba použitelnosti | není uvedeno |
| Výrobce | Jacomo |
|
|






























