Vita Coco

Jedné noci v roce 2004 se přátelé z dětství Mike Kirban a Ira Liran setkali se dvěma mladými ženami z Brazílie v baru v New Yorku. Když se jich zeptali, co jim z jejich země chybí nejvíce, odpověděli: „Agua de Coco“! Brzy nato přátelé začali podnikat a přivezli kokosovou vodu do USA. Madonna, Demi Moore a další investovali do Vita Coco a posunuli značku na jinou úroveň. Krátce po tomto úspěchu byl vytvořen multifunkční kokosový olej Vita Coco, který najde uplatnění v domácí kosmetické výbavě. Kokosový olej Vita Coco je 100%: organický, extra panenský, za studena lisovaný a přírodní. Vyživuje pleť, pokožku těla, dá se použít jako maska na vlasy, odličovač make-upu, nebo jako olej na holení. V dalších letech vznikly další produkty jako udržitelná vlasová kosmetika, kterou nabízíme.

Vlasová péče Vita Coco je nabitá kokosovou vodou bohatou na draslík a antioxidanty, která poskytuje vlasům hydrataci a zabraňuje jejich lámání. Péče obsahuje až 95% přírodních veganských ingrediencí a obaly jsou vyrobeny ze 75% recyklovaných odpadových materiálů od spotřebitelů. Péče má 3 řady, které jsou určeny pro různé typy vlasů: tmavě modrá Scalp pro citlivou pokožku a problémy s lupy, světle modrá Nourish pro suché a krepaté vlasy a béžová Repair pro poškozené vlasy. Každá řada obsahuje 3 produkty.


V roce 2014 vznikl projekt Vita Coco, který podporuje komunity, které sklízejí kokosové ořechy. Zemědělské komunity v rozvojových částech světa čelí mnoha výzvám, včetně slabé infrastruktury, zastaralých zemědělských postupů a nedostatku škol.
Vita Coco pracuje na pomoci těmto kokosovým zemědělcům zvýšit jejich roční výnos, diverzifikovat jejich plodiny a zajistit udržitelný růst. Poskytují příležitosti budoucím generacím investováním do vzdělávacích programů, jako je budování nových učeben a stipendií. Společně s vaší podporou může společnost Vita Coco i nadále pozitivně ovlivňovat komunity na Filipínách a na Srí Lance.

více

Konzistence
Rozbalit filtr

Nalezeno 3 značek

Nourish

3 variant

190,00 Kč - 220,00 Kč

Repair

3 variant

167,00 Kč - 235,00 Kč

Scalp

1 variant

195,00 Kč

Dermacol

Post your comment

Profi-parfémy.cz