Puma

Puma je globální sportovní značka, která byla založena Rudolfem Dasslerem roku 1924 a později registrována v roce 1948. Puma je známá jako výrobce fotbalové obuvi a ve své historii sponzorovala mnoho významných fotbalistů. Dnes však vyrábí také sportovní oblečení a jiné sportovní doplňky a své zboží dodává do prodejen a obchodních domů ve více než 80 zemích světa. Ve svých kolekcích značka respektuje současné požadavky módy, sportu i životního stylu. Využívá technických inovací, kvalitních a funkčních materiálů v kombinaci s revolučním designem.

Puma však také vyrábí své vlastní parfémy. Dámy si mohou vybrat z krásné, květinově bílé něžně krémové Puma Woman, pepřově svěží a tak trochu bláznivé Create, exotické Jamaica Woman, která připomíná sušený meloun, šťavnatě ovocné I am Going či vodní osvěžující Aqua Woman. Úchvatná a velmi oblíbená je také Flowing Woman, jež se nese na lehce pudrové optimistické vůni mimózy, něžné fialky a máslového kosatce. Pánové pak jistě nepohrdnou sportovní Puma Man, ovocně vodní Create, něžné Flowing, vodní White, úchvatné Jamaica či nevšední bylinkově ovocné Urbam Motion.

Všechny parfémy značky Puma pro muže i pro ženy jsou svěží sportovní kompozice, určené pro volný čas a sport. Navíc potěší, osvěží, rozradostní a dodají chuť do života.

více

Pohlaví
Vůně
Konzistence
Rozbalit filtr

Nalezeno 4 značek

Animagical Man

2 variant

50,00 Kč - 120,00 Kč

Animagical Woman

1 variant

50,00 Kč

Jam Man

1 variant

50,00 Kč
Puma Jam Woman DEO ve spreji 50 ml W

Jam Woman

3 variant

59,00 Kč - 100,00 Kč

Dermacol

Post your comment

Profi-parfémy.cz