Omorovicza

Cesta Omorovicza začala před více než 2000 lety, kdy byly objeveny léčivé vlastnosti maďarských termálních vod a byly vybudovány první termální lázně v Budapešti. Maďarské termální vody mají tak vyjímečné léčivé vlastnosti díky jedinečným geologickým rysům tohoto regionu. Zemská kůra je zde tenčí, takže vody při cestě na povrch efektivněji absorbují prospěšné minerály a termální voda v Budapešti se tak stala jedinečným fenoménem pro celkové zdraví člověka. O mnoho let později zde v laboratoři, která získala nobelovu cenu za objevení vitamínu C, vzniká jedinečná patentovaná formule Omorovicza Healing Concentrate™, unikátní komplex, který je schopen dodat tak vyjímečné terapeutické minerály do nejhlubších vrstev pokožky. Molekuly léčivých minerálů jsou standardně tak velké, že se do pokožky nevstřebají a ulpívají na povrchu a bylo třeba je technologicky upravit.

Nápad využít terapeutických a léčebných schopností budapešťských termálních vod vznikl na přelomu tisíciletí setkáním americké diplomatky Margaret a Stephena de Heinrich de Omorovicza, který ukázal Margret jejich rodinné lázně, které jsou postaveny jen kousíček od lázní Gellert a vynikají jedinečným obsahem minerálních látek. Manželé pozorovali léčivou sílu těchto vod na své kůži a rozhodli se vydat na cestu, která je dovedla až do laboratoře, kde vznikl Omorovicza Healing Concentrate™, který najdete v každém produktu Omorovicza.

O blahodárných účincích termálních vod a ulpívajících léčivých minerálů na pokožce při koupelích, je již mnoho známo. Méně známý je fakt, že se nevsakují do pokožky – nejsou „bio dostupné“. Bylo tedy nezbytné najít způsob, jak tyto minerály dopravit hluboko do epidermis. Tato technologie se nazývá Omorovicza Healing Concentrate™ a najdete ji v každém Omorovicza produktu.

více

Konzistence
Typ pleti
Denní doba
Složení
Rozbalit filtr

Nalezeno 4 značek

Gold

4 variant

1 540,00 Kč - 4 840,00 Kč

Hydro-Mineral

11 variant

1 890,00 Kč - 4 390,00 Kč

Moor Mud

3 variant

1 990,00 Kč - 3 290,00 Kč

Queen of Hungary

5 variant

1 664,00 Kč - 3 050,00 Kč

Und Gretel

Post your comment

Profi-parfémy.cz