Omorovicza

Starověké léčivé termální vody z Maďarska. Cesta kosmetické značky Omorovicza začala před více než 2000 lety, kdy byly objeveny léčivé vlastnosti maďarských termálních vod a byly vybudovány první termální lázně.

Tajemství, proč mají maďarské termální vody tak pozoruhodné léčivé vlastnosti, spočívá v jedinečných geologických rysech regionu. Zde je zemská kůra tenčí, takže vody při cestě na povrch efektivněji absorbují prospěšné minerály. Kouzlo léčivých vod pochází z jejich jedinečné směsi minerálů a stopových prvků.

Na přelomu tisíciletí žil Stephen de Heinrich de Omorovicza v Budapešti, když se poprvé setkal s americkou diplomatkou Margaret, náčelnicí štábu velvyslanectví USA v Maďarsku. Stephen vzal Margaret do lázní, které postavila jeho rodina. Následně oba pozorovali léčivou sílu těchto vod na své kůži a rozhodli se vydat na cestu, jak využít její léčivou sílu.

Katalyzátor pro vytvoření Omorovicza lze vysledovat zpět ke schůzce Stephena a Margaret s vedoucím maďarské dermatologické laboratoře, která se proslavila objevem vitamínu C, a který získal Nobelovu cenu. O blahodárných účincích termálních vod na koupající se díky přenosu minerálních látek, které „ulpívají“ na pokožce v koupelích, je již mnoho známo. Méně známý je fakt, že se nevsakují do pokožky – nejsou „bio dostupné“. K zachycení magie bylo nezbytné najít způsob, jak tyto minerály dopravit hluboko do epidermis.

Stephen a Margaret využili dovednosti laboratoře, aby začlenili vlastnosti léčivých vod do řady péče o pleť. Společně vyvinuli a patentovali Healing Concentrate™, unikátní komplex, který je schopen dodat terapeutické minerály do nejhlubších vrstev pokožky a naleznete ho ve všech kosmetických produktech této značky.

více

Konzistence
Typ pleti
Denní doba
Rozbalit filtr

Nalezeno 3 značek

Hydro-Mineral

10 variant

1 890,00 Kč - 3 699,00 Kč

Moor Mud

4 variant

1 790,00 Kč - 2 499,00 Kč

Queen

3 variant

1 664,00 Kč - 4 090,00 Kč

Dermacol

Post your comment

Profi-parfémy.cz