Mustela


Francouzská dermokosmetická značka Mustela s již více jak 60 letou tradicí se od roku 2018 pyšní získáním certifikátu B Corporation. Díky němu Mustela posiluje své čtyři hlavní pilíře a zavazuje se k:
Zárukuce bezpečné a přírodní kosmetiky s 95 % čistě přírodních ingrediencí, 100% hypoalergenní a BEZ parabenů, ftalátů a fenoxyethanolů. Podle typu pokožky nabízí a využívá dominance čtyř přírodních složek. Produkty pro normální typ pokožky obsahují patentovanou, biomimetickou přírodní aktivní složku Avocado perseose. Pro velmi citlivou pokožku obsahují patentovanou přírodní složku z schizandry. Včelí vosk je obsažen v produktech pro suchou pokožku a jako poslední čtvrtý typ pro atopickou náchylnou kůži obsahují produkty destilát slunečnicového oleje.
Respektování životního prostředí díky 100% ekologických produktů. Ve složení produktů jsou upřednostňovány čistě přírodní složky, balení a potisk produktů je též vyřešen s ohledem na ekologii a ochranu životního prostředí, čerpá z udržitelných zdrojů.
• Po dobu více jak 60 let investuje do dermatologického výzkumu, proto aby produkty co nejlépe vyhovovaly potřebám narozeným dětem a těhotným ženám.
• Poskytuje také novým i budoucím rodičům personalizované služby a odborná poradenství, aby se cítili sebejistě a byli připraveni na uzlíček štěstí, který přijde na svět.

více

Konzistence
Část těla
Typ pleti
Typ vlasů
Rozbalit filtr

Nalezeno 2 značek

Bébé - Enfant

14 variant

131,00 Kč - 1 169,00 Kč

Maternité

1 variant

310,00 Kč

Goli jablečný ocet

Post your comment

Profi-parfémy.cz