Masaki Matsushima

Masaki Matsushima je mladý japonský módní návrhář, který měl v době svých studií možnost učit se od slavných návrhářů, například od Isseye Miyaka. V roce 1992 pak založil svou vlastní firmu Masaki Matsushima a v roce 1994 představil první módní kolekci v Tokiu. Následně očaroval i celou Evropu.

Tento módní návrhář se v roce 2002 také odvážně vydal do světa parfémů, v němž se zásadně drží typické představy o japonských vůních a produkuje převážně lehké, svěží parfémy obohacené zvláštními tóny. Vyzkoušejte například lotosově křehký Mat se svěžestí mangové dřeně a vodního bambusu nebo další jeho variace jako je například křehce růžová Mat Le Rouge, úchvatná Mat Le Vert s kiwim, rákosem, okurkou a čajem, čistá Mat Metal, šťavnatá Mat Orange, něžná Mat Pink nebo krémově svěží Mat White. S dalších vůní je třeba také vyzkoušet máslově a sypce pudrově jemnou M s lehkými ovocnými tóny, květinově romantickou Masaki, svěží zelený čaj v podobě Mintey či nádhernou prosluněnou Suu, která přináší tóny japonské hrušky Nashi, karamboly, pomela, lotosového květu, jasmínu a pižma.

Chcete-li vyzkoušet parfémy značky Masaki Matsushima, připravte se na velkou dávku kreativních tónů, na vůně východu, ale také prostá, ale přitom krásná a křehká dílka.

více

Pohlaví
Vůně
Rozbalit filtr

Nalezeno 6 značek

Aqua Mat

1 variant

457,00 Kč

Fleur de Sansho

2 variant

829,00 Kč - 1 059,00 Kč

Fluo

1 variant

746,00 Kč

Masaki

2 variant

673,00 Kč - 749,00 Kč

Mat;

1 variant

764,00 Kč

Sillage de Thé

1 variant

829,00 Kč

sprchové gely

Post your comment

Profi-parfémy.cz