Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs, který společně se svým obchodním partnerem Robertem Duffym založil stejnojmennou módní značku Marc Jacobs International Company, je dnes rovněž na pozici uměleckého ředitele tak prestižní a velké firmy jako je Louis Vuitton. Jacobsův výjimečný talent se projevil už za jeho mládí, kdy jako student designu obdržel několik prestižních ocenění. Další prestižní ocenění na sebe nenechala dlouho čekat a jeho sbírka trofejí se tak rok od roku rozrůstá. Módní experti tvrdí, že je Jacobs skutečně obdařen velkým a nevšedním talentem. Podle ředitelky britské designérské školy Royal College of Art Wendy Dagworthyové z něj prý dokonce může být další Yves Saint Laurent…

Prvním Jacobsovým parfémem byl stejnojmenný Marc Jacobs, který světlo světa spatřil v roce 2001 a potěšil nás krásnou krémově bílou květinovou vůní ve spojení s lehce pikantním pepřem. V roce 2004 se na trhu objevila zase překrásná velmi něžná a harmonická Blush s pomerančovým květem a krásným nefalšovaným jasmínem a rok 2007 byl zasvěcen světově veleúspěšné Daisy (Sedmikrásce), pro kterou Jacobs vytvořil velmi křehkou nádhernou vůni a ještě krásnější flakón. Posledním známým parfémem této značky je pak nebojácná a barevná ovocně květinová Lola.

Parfémů Marca Jacobse se rozhodně nebojte – poznáte něhu, křehkost a ty nejkrásnější květiny jaké si vůbec můžete představit.

více

Vůně
Konzistence
Rozbalit filtr

Nalezeno 6 značek

Daisy

2 variant

1 360,00 Kč - 1 700,00 Kč

Daisy Dream Sunshine

1 variant

1 520,00 Kč

Daisy Eau So Fresh

1 variant

40,00 Kč

Divine Decadence

1 variant

50,00 Kč

Honey

1 variant

1 450,00 Kč

Perfect

3 variant

1 560,00 Kč - 1 990,00 Kč

bannerkategorie

Post your comment

Profi-parfémy.cz