Mandarina Duck

Mandarina Duck je poměrně mladá italská firma, která se v roce 1977 rozhodla vyrábět kožené kabelky, tašky a zavazadla v elegantním designu a decentních i výrazných barvách. Své nevšední jméno i logo „Mandarina Duck“ si vybrala podle ptáka žijícího na březích řeky Ussuri na hranici mezi Čínou a Ruskem, kde se již dávno stal symbolem štěstí a věrnosti. Pták má barevné peří, jeho zvědavost ho žene k cestám na obrovské vzdálenosti, ale páry žijí monogamně. A přesně taková je i značka Mandarina Duck – plná barev, potřeby objevovat možnosti našeho světa, ale věrná svým hodnotám a samozřejmě také kvalitě.

Dnes však značka nevyrábí pouze kabelky a tašky, ale také sluneční brýle, hodinky, mobilní telefony a rovněž parfémy. Její první vůně vyšla v roce 2004 a znáte ji jako Mandarinu Duck v optimistickém žlutém flakónku, v němž se skrývá stejně veselá, barevná a hravá vůně bílých květin ve spojení se svěží frézií a šťavnatou mandarinkou. Dva roky na to se firma odvážila vyrobit také pánskou vůni Mandarina Duck Man se stejně ovocnou a zářící vůní, ovšem mužnou a zralou. Rok 2008 pak byl pro značku doslova voňavým požehnáním, jelikož na trh uvedla celkem tři vůně: slaďoučkou a ovocem přímo nabitou Cute Pink v roztomilém a nevšedním růžovém flakónku, lehce orientální přesto velmi sexy Rouge Intense a něžně květinovou Scarlet Rain politou krvavým pomerančem. Zatím poslední jejich vůní je pánská Pure Black se sladším elegantně suchým akordem, který je zde tvořen zejména tabákem, cedrem a indickým pepřem.

Parfémy Mandarina Duck jsou dílka zářivá, barevná, hravá a velmi optimistická, proto potěší zejména mladší generaci nebo ty, kteří si potrpí na sladších ovocných a pořádně šťavnatých kreacích.

více

Rozbalit filtr

Nalezeno 1 značek

Mandarina Duck

1 variant

520,00 Kč

Dermacol

Post your comment

Profi-parfémy.cz