Kenneth Cole

Kenneth Cole je americký módní návrhář, který se měl stát původně právníkem. Ovšem syn se nakonec „potatil“ (jeho otec vlastnil obuvnickou firmu) a od roku 1982 začal podnikat s botami. Začátek jeho kariéry je velmi kuriózní a stojí na spásném nápadu. Kenneth Cole totiž představil svou první kolekci obuvi na veletrhu v New Yorku velmi rafinovaně. Protože neměl peníze, naložil boty do karavanu a zaparkoval vedle hotelu Hilton, kde se veletrh konal. Během dvou dní prodal neuvěřitelných tisíc párů bot a mohl se tedy svému podnikání začít věnovat naplno.

Poté se Kenneth Cole zaměřil na další pole módního světa. Dnes pod svou značkou navrhuje například dámskou, pánskou i dětskou módu, tašky, cestovní zavazadla, dámské pásky, kabelky, sluneční i optické brýle, šperky, reklamní předměty, hodinky a samozřejmě také parfémy. Značka Kenneth Cole je určena zejména pro městské prostředí a její podstatou je zejména nekonečná hravost. Její oblečení často a s oblibou nosí například takové celebrity jako jsou Sharon Stone, Charlize Theron, Jessica Alba nebo John Bon Jovi. Kenneth Cole se také věnuje charitě na podporu boje proti AIDS, kterou založil již v roce 1985. Své první parfémy uvedl v roce 2002. Jmenují se New York Men a New York Women a oba svým nositelům poskytují moderní komfort. New York Men směřuje spíše svěžejší cestou, New York Women jde zase cestou sladší a teplejší – no řekněte, koho by neohromila kombinace mandarinky, bílého kardamonu, skořicové kůry, červeného mahagonu, jasmínu a kůže? Vyzkoušejte však také nádherný čistý White, výrazně temný a osobitý Black for Her nebo hravý, jemný a velmi optimistický Reaction. Pánské polovičce pak Kenneth Cole může ještě nabídnout úžasně sexy Black, květinově ovocně gurmánský Signature v překrásném elegantním flakónku či nejnovější Reaction T-Shirt s průzračně čistou a vodní vůní, jakou jen tak nikde jinde nenajdete.

Parfémy Kenneth Cole jsou velmi všestranné, a proto si mezi nimi jistě vybere každý. Navíc očekávejte zajímavé a nevšední vůně v elegantních flakóncích.

více

Pohlaví
Vůně
Konzistence
Balení
Rozbalit filtr

Nalezeno 14 značek

Black

2 variant

240,00 Kč - 850,00 Kč

Black for Men

3 variant

40,00 Kč - 780,00 Kč

Blue

1 variant

710,00 Kč

For Her

2 variant

445,00 Kč - 540,00 Kč

For Him

1 variant

620,00 Kč

Intensity

1 variant

560,00 Kč

bbmessopen

Mankind

1 variant

690,00 Kč

Mankind Legacy

3 variant

215,00 Kč - 550,00 Kč

Mankind Unlimited

1 variant

530,00 Kč

Reaction

1 variant

810,00 Kč
Post your comment

Profi-parfémy.cz