Benetton

Firma Benetton Group je známá italská módní firma, který byla založena v roce 1965. Na jejím vzniku se podíleli rovnou čtyři sourozenci – Luciano, Giuliana, Gilbert a Carlo Benetton. Benetton Group již v dnešní době nepředstavuje pouze jednu značku, ale několik. Neformální United Colors of Benetton je hlavní značkou s nejdelší historií, Undercolors of Benetton se pak specializuje na plavky, spodní prádlo nebo pyžama a Sisley je určena pro dynamickou generaci, která pečlivě sleduje trendy dnešní módy. Dále do společenství Benetton Group patří sportovní oblečení a obuv pro volné chvíle pod značkou Playlife a asertivní Killer Loop s nápaditým „streetwear“ pro mladé.

Nabídka Benetton Group nemá v nabídce pouze oblečení a módní doplňky. Ve specializovaných prodejnách narazíte rovněž na bytové doplňky od dlažeb, přes matrace až po zahradní nábytek. Vysoký vliv na růst zisku má jejich zaměření na všechny generace. Je tu však ještě něco, čím se Benetton od ostatních módních firem výrazně liší. Jsou to zejména jejich kampaně pro lidská práva a lepší svět, které získávají velký ohlas už od 80. let. Svými někdy až šokujícími plakáty bojují například proti rasismu, hladomoru, rozšiřování viru HIV a poslední kampaní chtějí zvýšit ochranu rychle ubývajících goril.

Firma svou nabídku o kvalitní a cenově dostupné parfémy rozšířila již v roce 1987. Je ideální pro ty, kteří se v energických, lehkých a svěže sportovních vůních cítí jako doma.

více

Pohlaví
Vůně
Rozbalit filtr

Nalezeno 5 značek

Cold

1 variant

35,00 Kč

Colors de Benetton Blue

3 variant

275,00 Kč - 300,00 Kč

Colors de Benetton Purple

1 variant

330,00 Kč

Doplňky

1 variant

70,00 Kč

Hot

2 variant

35,00 Kč - 210,00 Kč

Und Gretel

Post your comment

Profi-parfémy.cz