BBmessopen

Dermapero navržené pro mikrojehličkování a BBGLOW. Kosmetická séra se při aplikaci pouze na pokožku řádně nevstřebají do kůže a zůstávají na povrchu. Pouze 0,03% – 2% dokáže proniknout do pokožky. Díky kosmetickému ošetření mikrojehličkování, které se provádí dermaperem s různými nástavci a v kombinaci se séry, které jsou pro tuto metodu určené, získá pleť veškeré benefity. Aplikované sérum působí hlouběji v epidermis a obranný mechanismus pokožky aktivuje novou tvorbu kolagenu a elastinu. Dochází k takzvanému samoopravování pokožky. Dermapero lze použít i na tělo a hřbety rukou a jizvy.


Derma pero využívá fyziologické schopnosti regenerace kůže. Jeličky pronikají do kůže, kde způsobují mikrotraumata. Ta vyvolávají obranný mechanismus kůže, který vyplaví růstové faktory stimulující kožní buňky k produkci kolagenu, elastinu a vytvoření nových buněk. Hloubku proniknutí jehliček lze nastavit v rozmezí 0,2 mm– 2,5 mm. Doporučujeme používat hloubku max. do 1 mm.
BBmessopen má certifikaci CE Prohlášení o shodě při nákupu jako profesionál (na IČO) na vyžádání zašleme. (není součástí balení)
Pokud potřebujete certifikaci o odborném zaškolení obsluhy dermapera, rádi ji provedeme a certifikát poskytneme.
Nabízíme školení mikrojehličkování v našem BBglow kurzu. Bližší informace naleznete na www.bbglow-system.cz

více

Pohlaví
Konzistence
Rozbalit filtr

Nalezeno 1 značek

BBmessopen

3 variant

99,00 Kč - 4 899,00 Kč

Und Gretel

Post your comment

Profi-parfémy.cz