Alterna

Alternativní vize, která se zrodila přímo v salonech: Prémiové vlasové produkty bez příměsí nebo látek, které by vlasy zatěžovaly.
Zrodila se revoluce ve vlasové péči… Alterna.
Značka Alterna, průkopník ve světě luxusní vlasové péče a stylingu, se nechala inspirovat vědou skrývající se za pleťovou péčí, a tak jí od začátku záleží na ryzosti a inovacích. Jejím neochvějným závazkem je vytvářet produkty, které vlasy promění již po prvním použití, a tak na každém detailu záleží. Už si nemusíte vybírat mezi přírodními ingrediencemi a opravdovými výsledky. Výjimečné složení s klinicky potvrzenými výsledky, které obsahuje jen ryzí, trvale udržitelné přísady, jako je kaviár, mořské hedvábí, bambus a Kendi olej. Ryzost a síla, proměna bez kompromisů. Jde o alternativní přístup k vysoce účinné vlasové péči a stylingu této značky, kterou si oblíbili nekompromisní klienti a profesionálové z celého světa.

Filosofie při tvorbě receptur:
Každá inovace značky Alterna prochází rozsáhlým procesem vývoje receptur. Začíná výběrem účinných surovin získaných udržitelným způsobem a jejich pečlivě zvoleným poměrem, jenž dá ideální směs, pokračuje testováním technologie kadeřníky i spotřebiteli a končí tím, že příslušné receptuře najdeme vhodnou vůni, díky níž bude naprosto nezaměnitelná a jedinečná.

Naše receptury jsou obohaceny o aktivní rostlinné ingredience a jsou bez parabenů, sulfátů SLS/SLES* i syntetických barviv. Bylo ověřeno, že naše účinné směsi viditelně mění vzhled pramenů již po jediném použití, obnovují vlasová vlákna a dodávají vlasům zdravější a mladistvější vzhled.

více

Konzistence
Typ vlasů
Složení
Rozbalit filtr

Nalezeno 13 značek

Bamboo Color Hold

1 variant

389,00 Kč

Bamboo Smooth

1 variant

667,00 Kč

Bamboo Style

1 variant

178,00 Kč

Caviar Anti-Aging

4 variant

79,00 Kč - 677,00 Kč

Caviar Anti-Frizz

5 variant

539,00 Kč - 697,00 Kč

Caviar Bond Repair

7 variant

79,00 Kč - 1 036,00 Kč

Goli jablečný ocet

Caviar Clinical

1 variant

734,00 Kč

Caviar Densifying

1 variant

559,00 Kč

Caviar Infinite Color

4 variant

501,00 Kč - 742,00 Kč

Caviar Moisture

7 variant

494,00 Kč - 820,00 Kč
Post your comment

Profi-parfémy.cz