Platba

Dobírka

Zboží zaslané Českou poštou na dobírku se hradí přímo přepravci při předání. Pokud vás přepravce nezastihne na dodací adrese je balíček uložen na České poště a částku uhradíte přímo při vyzvednutí zaměstnanci u přepážky výdeje. Pokud si balíček nevyzvednete do 7 dní je obratem zaslán zpět k nám. V případě opakovaného zaslání se dopravné započítává dvakrát.

Hotově

Zboží odebrané osobně v kamenném obchodě v Praze lze uhradit hotově na místě. Upozorňujeme, že nepřijímáme platební karty. Na ostatních výdejních místech lze uhradit objednané zboží také pouze v hotovosti.

Převodem na účet

Po dokončení objednávky převedete peníze na náš účet 2216095001/5500. Variabilní symbol je číslo vaší objednávky. Upozorňujeme, že zboží můžeme expedovat až po připsání částky na náš účet, což v případě, že máte jinou banku než Raiffeisenbank může trvat až dva dny.

Voucher

Dostali jste o někoho poukázku na nákup u nás? Zakoupili jste si poukaz na slevovém serveru (Slevomat atd.) Pak je tato možnost určena právě pro vás. Pokud váš voucher nepokryje nákup celý, vyberte možnost Voucher + dobírka.

GoPay - peněženka

Jakmile dokončíte svoji objednávku zobrazí se políčko "Zaplatit", které Vás automaticky přesměruje do platební brány. Po přihlášení k Vašemu uživatelskému účtu v systému GoPay potvrdíte požadovanou částku a během několika minut je Vaše transakce v našem systému zaevidována. Upozorňujeme, že tuto službu lze využít jen v případě, že jste registrovanými vlastníky účtu peněženka v systému GoPay.

Online Převod

Pokud vlastníte účet u námi nabízených bankovních institucí je pro Vás zvolený způsob Online převodu nejrychlejším způsobem platby. V posledním kroku dokončení objednávky se zobrazí políčko "Zaplatit", které Vás přesměruje do platební brány GoPay. Poté je nutné  potvrdit Vaší emailovou adresu a přihlásit se do Vašeho bankovního účtu kde potvrdíte požadovanou částku. Po dokončení platby je automaticky v našem systému během několika minut Vaše transakční operace v evidenci.

Online platební kartou - Visa, MasterCard

Online platby jsou podporovány pro karty Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. Vždy záleží na vydávající bance, zda máte online internetové platby povoleny. Ověřte si prosím ještě před výběrem způsobu platby u své banky, zda máte povoleny online platby po internetu.Po dokončení objednávky se zobrazí políčko "Zaplatit", které Vás přesměruje do platební brány GoPay. Poté je nutné  potvrdit Vaší emailovou adresu a zadat číslo Vaší karty s potvrzením kódu a částky k úhradě. Vaši platbu evidujeme okamžitě a stejně tak expedujeme balíček. Platba kartou je bezpečná.

Post your comment

Profi-parfémy.cz